Zeynep Yetkin Yılmaz

PCC Profesyonel Koç, Search Inside Yourself Certified Teacher & Takım Koçu 
zeynep-yetkin-yilmaz

PCC Profesyonel Koç

Search Inside Yourself Certified Teacher & Takım Koçu 

Koçluğun bireylerin içindeki cevhere ulaşarak onu öz değerleri ışığında belirledikleri yaşam hedeflerine ulaşırken omuz omuza yürüdükleri bir araç olarak görmekteyim.

Zeynep’in tutkusu, liderlik deneyimini profesyonel koçluk ve mindful leadership araçları ile harmanlayarak takımların ve liderlerin içlerindeki en iyiye ulaşabilmelerini sağlamak.
Kurucusu olduğu Limitsiz Koçluk’ta kurumsal hayattaki 15 yıllık yönetsel deneyimini Coaches Training Institute’un Uluslararası Koçluk Programı ve ORSC’un Takım Koçluğu programları ile birleştiren Zeynep, pozitif dönüşüm yaratırken özdeğerlerini paylaştığı bireylerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine destek olmaktadır.

Google’da doğan ve test edilen nörobilim ve mindfulness temelli Global Duygusal Zeka Programı Search Inside Yourself Leadership Institute’un sertifikalı eğitmenleri arasında yer alan Zeynep’in hayali Mindful Leadership kavramını kurum kültürüne entegre ederken liderlerin insani yönlerini sürdürerek başarıyı yakalamalarını ve esenliklerini sürdürmelerini sağlamak.
Uluslararası Koçluk Federasyonu Professional Certified Coach – PCC akreditasyonunun yanı sıra Parentology – Pozitif Ebeveynlik, ORSC Fundementals (Organisational Systems and Relationship Coaching) Awareness IQ ve Search Inside Yourself sertifikalarına  https://siyli.org/teachers/zeynep-yetkin-yilmaz sahiptir.

Zeynep etki alanını sosyal sorumluluk projeleri ile genişletirken arzusu kazanımlarını öğretmenler ve ebeveynlerle paylaşabilmek. Bu amaçla ICF, Öğretmen Akademizi Vakfı, TEGEV gibi sivil toplum kuruluşları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ücretsiz Tanışma Seansı ve İletişim için formu doldurup gönderin.