Farkındalık Defteri

100.00  +KDV

Farkındalık defterini ilham aldığınız her an, farkındalıklarınızı somutlaştırabileceğiniz, sizi harekete geçirecek bir rehber olarak kullanabilirsiniz. Farkındalık defteri 3 bölümden oluşur.

İlk bölüm eğitim/terapi/koçluk notlarını bilinçli farkındalıkla alabilmesi için 2 sayfalık bir soru akışından oluşur. İkinci bölüm “Hayallerim”, “Kendime Teşekkür ettiklerim”, “Ötelediklerim”, “Kendime hata yapmak için izin verdiklerim” gibi çeşitli başlıklardan oluşur. Üçüncü bölüm ise “Kendime Notlarım” başlıklı boş sayfalardan oluşur.

Defter kapak tasarımlarımızı 5,5 – 11 yaş aralığındaki minik dostlarımız çizdi!

  • Genişlik 13 cm
  • Yükseklik 21 cm 
  • 96 sayfa

Kurumsal toptan alımlarda indirim uygulanır.

NOT: Gönderimler alıcı ödemeli kargo ile gönderilmektedir.

Kategoriler:

Limitsiz Koçluk markasını yaratırken bir hayal kurduk! Kendini keşfetmeyi ve sürekli gelişimi yaşam felsefesi olarak gören bireylere; farkındalıklarını derinleştirme ve hayallerini gerçekleştirme yolunda yaratıcı ve keyifli araçlar geliştirmek… Şimdi sizlerin hayallerini kendimizinki ile harmanlıyoruz. 

Hedefimiz, kendi kendine koçluk yapmak ve kendileriyle iletişimlerini artırmak isteyen herkesin kullanabileceği, bilinçli farkındalıkla yaşamalarına destek olacak bir rehber sunmak.

Yolunuzun keşif ve keyif dolu olması dileklerimizle… 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Farkındalık Defteri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir