Seans Defteri

100.00  +KDV

Seans defterini, seanslarınızda bir rehber olarak kullanabilirsiniz.

Seans defteri, seans gerçekleştiren herkese yönelik tasarlanmıştır. (koçluk, psikoterapi, vs.) Bu defterin 3 bölümü bulunmaktadır. Birinci bölüm seans notlarını ve öğrenimlerini derinleştirmek için 2 sayfalık bir akış olarak tasarlanmıştır. İkinci bölüm “katılmak istediğim eğitimler”, “okumak istediğim kitaplar”, “Aklımdakiler”, “Hayallerim”, gibi çeşitli başlıklardan oluşur. Üçüncü bölümde ise koç ya da terapiste destek olabilecek bazı araçlar bulunur.

Hedefimiz daha verimli seanslar gerçekleştirmeleri ve deneyimlerinden öğrenmeleri için kişisel gelişim uzmanları ve psikologlara destek olmak.

Yolunuzun keşif ve keyif dolu olması dileklerimizle… 

  • Genişlik 13 cm
  • Yükseklik 21 cm 
  • 96 sayfa

Kurumsal toptan alımlarda indirim uygulanır.

NOT: Gönderimler alıcı ödemeli kargo ile gönderilmektedir.

Kategoriler:

Limitsiz Koçluk markasını yaratırken bir hayal kurduk! Kendini keşfetmeyi ve sürekli gelişimi yaşam felsefesi olarak gören bireylere; farkındalıklarını derinleştirme ve hayallerini gerçekleştirme yolunda yaratıcı ve keyifli araçlar geliştirmek… Şimdi sizlerin hayallerini kendimizinki ile harmanlıyoruz.  

Hedefimiz, kendi kendine koçluk yapmak ve kendileriyle iletişimlerini artırmak isteyen herkesin kullanabileceği, bilinçli farkındalıkla yaşamalarına destek olacak bir rehber sunmak.

Yolunuzun keşif ve keyif dolu olması dileklerimizle… 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Seans Defteri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir