Services

Limitsiz Koçluk > Services
pozitif-ebeveynlik

Pozitif Ebeveynlik

Pozitif ebeveynlik ile istediğiniz ebeveyn olma yolunda nasıl ilerleyeceğiniz ve bunun aile  ilişkilerinize nasıl yansıyacağını keşfedeceğiz.

hayalleri-hedeflere-donusturmek

Hayalleri Hedeflere Dönüştürmek

Kimilerimiz hayal kurar ancak bu hayali gerçekleştirecek güce sahip olmayabilir ya da hayalin gerçekleşmesi adına nereden başlayacağını bilemeyebilir.

ic-seslerimiz-icimizdeki-cakallar

İç Seslerimiz – İçimizdeki Çakallar

Gerçek potansiyelimize ve kendimize duyduğumuz güvene yönelik en büyük tehdit, sürekli ve mantıksız biçimde yeteneklerimizi sorgulayan, her küçük hatada bizi cezalandıran, her başarıyı önemsizmiş̧ gibi gösteren ve her daim konfor alanımızda kalmamızı isteyen bıkıp usanmayan negatif bir iç ses şeklinde içimizden gelir.

ozsefkatin-degeri-ve-takdir

Özşefkatin Değeri Ve Takdir

Takdir edilmek günlük hayattan çalışma hayatına kadar her alanda büyük değişimler meydana getiren bir olgudur.

toksik-iletisimden-siddetsiz-iletisime-gecis

Toksik İletişimden Şiddetsiz İletişime G...

İş ve özel yaşamınızda kendi iletişim kurma yönteminize aynalık ederken kurum kültürünüzün barındırdığı zehirli iletişim yöntemlerinin farkına vararak bunları yeniden düzenlemenizi amaçlar.

cesaretle-harekete-gec

Cesaretle Harekete Geç

Yapmak istediklerimizi gerçekleştirmek için adımlar attığımızda akışta oluruz. Ancak ruh halimiz, iç ve dış etkenler zaman zaman isteğimizi yitirip her şeyi ötelememize neden olabilir.

yenilikci-perspektiflerle-karar-alma

Yenilikçi Perspektiflerle Karar Alma

Fark etmek değişimin başlangıcıdır. Bulunduğunuz konuma hangi bakış açısı ile baktığınız, varsayımlarınız her şeyi değiştirebilir.

hayir-deme-sanati

Hayır Deme Sanatı

Hayır demek neden bu kadar zor? Hayır diyemediğiniz için sorumluluğunuzda olmayan bir işi üstlendiğiniz, istemediğiniz ilişkileri sürdürdüğünüz ya da görüşmek istemediğiniz birisiyle görüştüğünüz olmadı mı?

basariya-goturen-ileri-bildirimin-sirlari

Başarıya Götüren İleri Bildirimin Sırlar...

Her kurumun hikâyesi ve içsel iletişimi farklıdır. Etkili ileribildirim;  bireylerin güçlü olduğu konuları takdir edip teşvik ederken, daha verimli olabilecekleri davranışları yaratmak veya desteklemek konusunda ivme kazandırır, yol gösterir

24-Saat-yetmiyor

24 Saat Yetmiyor: Zamansızlıkta Zamanı Y...

Hayatta hayallerimizi hedeflere dönüştürüp gerçekleştirdiğimizde mutlu ve huzurlu hissederiz. İşler yoğunlaştıkça, hayat karmaşıklaştıkça, çoğumuz farkında bile olmadan,

hikayelerin-gucu

Satış ve Sunumlarda İlham Veren Hikayele...

İnsanlık var olduğundan beri hikâyeler bildiklerini aktarmanın en değerli aracı olmuş. Farklı kanallardan binlerce veriye maruz kaldığımız iş yaşamında, hikâyeler yolu ile ayrışabilen paylaşımlar hafızamızda yer etme ayrıcalığına kavuşuyor.

catismasiz-iletisim

Ekip Yönetiminde Çatışmasız İletişimin S...

Hızla değişen ve belirsizlikle dolu iş dünyasında zoru başarmaya çalışan yöneticilerin iletişim becerileri onları ekipleriyle kazan kazana götürürken yaşanan çatışmalar ise ilişkilerinin kalitesini belirler.

yaratici-iletisimde-basari

Yaratıcı İletişim İle Başarı Yolunda

Hızla değişen dünyada zoru başarmaya çalışan katılımcıların iletişim alanında farkındalıklarını derinleştirerek yaratıcılıklarını ön plana çıkaracakları ve başarı yolunda ihtiyaçlarına hizmet edecek bir iletişim modeli ile bir adım öne geçmeleri hedeflenmektedir.

fark-yaratan-liderler

Fark Yaratan Yöneticiler İçin Koçluk Bec...

Kurumlarda koçluk duruşu ve becerileri ile donanmış yöneticiler kendilerinin ve ekiplerinin potansiyellerini gerçekleştirme yolunda ilham kaynağı olarak hedeflerine daha emin ve güçlü adımlarla ulaşabilirler.

mindfulness-temelli-duygusal-zeka-SIY

Search Inside Yourself (SIY) ©

Mindfulness-Temelli Duygusal Zeka Programı Ekipleriniz için dönüşümsel bir deneyim! 50’den fazla ülkede 50.000 katılımcıya ulaşmadan önce Google’da doğan ve test edilen; Nörobilim, Duygusal Zeka ve Mindfulness alanında  dünyaca tanınmış uzmanlar tarafından desteklenen dönüşümsel bir deneyim ! VUCA dünyasının belirsiz ve stres dolu günlerinde fonksiyonel olabilmek yeni bir dayanıklılık seviyesi gerektiriyor. Liderlik, iletişim, odaklılık ve işbirliğini...
pozitif-duyguları-artirmak

Pozitif Duyguları Artırmak

Pozitif duyguların stresi azaltma, mutluluğumuzu ve esenliğimizi arttırma, bağışıklık sistem faaliyetlerimizi iyileştirme hatta ömrümüzü uzatmak gibi etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

basarinin-yeni-anahtari-gelisen-zihin-yapisi

Başarının Yeni Anahtarı-Gelişen Zihin Ya...

ilimsel araştırmalar, iş hayatımızda başarıya, özel hayatımızda mutluluğa giden yolda zihin yapılarımızın etkisinin büyük olduğunu kanıtlıyor.

guclu-yonler-odakli-liderlik

Güçlü Yönler Odaklı Liderlik

Gelişme alanlarınıza odaklanmak ve “yeterli olmayan” yönlerinizi geliştirmek için harcadığınız enerjinin bir kısmını güçlü yönlerinizi daha da geliştirmek ve hayatınızın her yönünde kullanmak için harcarsanız neler değişir? 

mutluluk-seninle-baslar

Mutluluk Seninle Başlar

Hayata bakış açımız, onu yaşayış şeklimizi değiştirir! Pozitif psikoloji, yaşamı değerli kılan şeylerin ne olduğu ile ilgilenir ve insanları iş ve özel yaşamlarında memnuniyete götüren etkenlere odaklanır.

is-pozitif-psikoloji-1

İş’te Pozitif Psikoloji

Pozitif Psikoloji bilimsel araştırmalara dayalı uygulamalarla, bireylerin, organizasyonların ve toplumların nasıl daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşayabileceğine odaklanmaktadır.

Stres Kontrolümde (1)

Stres Kontrolümde, Güç Bende!

Pozitif psikoloji tekniklerinden yararlanarak, günlük hayatımızın bir parçası olan stres ve derinlerindeki kişisel nedenleri somutlaştırmak ve stresin yarattığı etkileri kontrol altına alırken yaşamdaki tatmin seviyemizi arttırmak.

placeholder

Happy, Healthy, Young & Beautiful.

Start working on your body today, and with our individual fitness program, already in 90 days you will see a totally different girl in the mirror!